Geboren op 27 maart, een gitzwarte dochter van Governor uit onze Elite merrie Venice v. Negro. Op de bovenstaande foto’s is ze nog geen dag op aarde. Ze is luxe en goed aan de maat met een geweldig mooi hoofd. Door het schitterende weer vandaag konden ze al heerlijk buiten spelen, en wij genieten van het uitzicht.
Ow-My 1,5 dag.
Nog piepjong ! 1,5 dag, en dat lijkt goed !
Ow-My 2 dagen.
Ze hebben prachtig weer al, moeder en dochter. Elke dag een paar keer lekker buiten in de zon.
OMG 4 dagen.
Ze veranderen altijd per dag, zo mooi om te zien. En wat laat zo jong al mooie dingen zien !
Ow-My Gosh 7 dagen.
Een week oud alweer, en ze groeit als kool !
Ow-My 9 dagen.
Nog niet in de kudde, maar af en toe met moeders een paar uur in de wei.
Ow-My 11 dagen.
Lekker in de wei zitten, en foto’s maken van de jongste dame van stal, genieten !
Ow-My 14 dagen.
Het zwarte pareltje ! Wat een kracht en houding
Ow-My ruim drie weken.
Ruim 3 weken, en Ow-My Gosh mocht meelopen op de show bij Brinkman, nadat haar vader in de baan was geweest, Governor, mocht ze haar kunsten vertonen. En wat liet ze zich prachtig zien ! Alsof de hele wereld van haar was danste ze door de baan naast haar moeder Venice Elite v Negro. We hebben alles vast kunnen leggen op foto en film, een prachtige herinnering aan een mooie dag.
Ow-My Gosh 7 weken.
Altijd vrolijk, altijd lopen, haar koosnaam ; sterretje heeft ze niet voor niets !
OMG 2,5 maand.
2,5 maand alweer, en wat is het een plaatje ! Altijd vrolijk, fijn karakter en nog steeds elke pas raak. Genieten elke dag van het jonge spul.
Ow My-Gosh bijna vijf maand.
Groot, maat, looks en lopen ! Als de zon schijnt dan is ze net een glimworm. Ze ontwikkelt zo mooi, met zoveel uitstraling. Alweer vijf maand jong, de tijd is bijna aangebroken om op eigen benen te staan.