De tweede geborene van dit jaar, een gitzwart merrieveulen van Mbh Santiano, dochter van Kyrie elite/ibop/dressuur v Lord Leatherdale. De eerste veulens dit jaar van deze hengst. Ze is bloedmooi, en een prachtig dressuur model, en kan ook nog fantastisch bewegen. Op de bovenstaande foto’s en filmpje is ze drie dagen jong.
Sawuboontje 10 dagen
a26b1415-f877-4317-8a5e-a32889653423 Linkje film op straatje
Ze ontwikkelt mooi, de eerste wandeling in de wei is een feit. Ze vond het prachtig, zoveel persoonlijkheid en uitstraling heeft dit meisje. En wat geniet ik van het aanschouwen !
Sawuboontje 1,5 maand.
Het wonderkind van Kyrie, het liefste veulen van stal, ze straalt rust uit, observeert ALLES aandachtig, en ontzettend lief.
Sawubona 2 maand.
Boontje noem ik haar, dochter van m’n oogappel, dus ook is ze extra speciaal, boontje is het kopietje van Kyrie.